Włamał się do samochodu i ukradł z niego różne przedmioty - sprawcę zatrzymała szczecińska policja. 46-latek odpowie przed sądem.
Do zdarzenia doszło w śródmieściu. Mężczyzna wybił szybę w samochodzie i ukradł z niego przedmioty o wartości 700 złotych.
Sprawcę zauważyli policjanci, którzy patrolowali miasto. Mieli jego rysopis, który został opublikowany w mediach społecznościowych.
W trakcie zatrzymania mężczyzna był pijany; miał ponad promil alkoholu w organizmie. Przyznał się do winy. Został zatrzymany, odpowie przed sądem.
Sprawcę zauważyli policjanci, którzy patrolowali miasto. Mieli jego rysopis, który został opublikowany w mediach społecznościowych.
W trakcie zatrzymania mężczyzna był pijany; miał ponad promil alkoholu w organizmie. Przyznał się do winy. Został zatrzymany, odpowie przed sądem.

Radio Szczecin