Szczecińska Politechnika Morska zaprasza mieszkańców wraz z rodzinami do wspólnego świętowania podczas WOŚP.
W ramach tegorocznego wydarzenia zwiedzimy statek szkoleniowy Nawigator XXI, po którym oprowadzą nas studenci i władze uczelni.
W planie również pokazy Ratownictwa Morskiego oraz coś dla głodomorów czyli jedzenie m.in. gorące kiełbaski z grilla, kawa i herbata.
Na najmłodszych czekać będzie Morświn Michu - maskotka szczecińskiej politechniki. Zwiedzanie jest możliwe od 10 do 15.
W planie również pokazy Ratownictwa Morskiego oraz coś dla głodomorów czyli jedzenie m.in. gorące kiełbaski z grilla, kawa i herbata.
Na najmłodszych czekać będzie Morświn Michu - maskotka szczecińskiej politechniki. Zwiedzanie jest możliwe od 10 do 15.

Radio Szczecin