Wystartował 32 finał WOŚP. Jak szczecińscy politycy angażują się w tę akcję?
Poseł KO Patryk Jaskulski wystawił na licytację wspólne zwiedzanie Sejmu. W tym momencie kwota to ponad 4 tysiące zł - mówił w Kawiarence Politycznej Radia Szczecin:
- Zaskoczony Jestem kwotą, natomiast cieszę się, bo zasila na na pewno szczytny cel jeszcze kilka godzin licytacji zostało, więc zachęcam wszystkich. - zauważa Jaskulski.
Jarosław Rzepa poseł Trzeciej Drogi również będzie brał udział w licytacjach, bo jak mówi jest to wyjątkowa edycja WOŚP.
- To jest wyjątkowy finał, ponieważ po tylu latach rozłąki, takiego dwugłosu na temat Wielkiej Orkiestry, znowu gramy razem. Znowu są z nami policjanci, wojskowi, żołnierze. - mówi Rzepa.
Poseł PiS Artur Szałabawka powiedział, że do akcji WOŚP angażuje się wiele osób z dobrymi sercami, jednak uważa, że całe przedsięwzięcie jest mocno upolitycznione.
- Ja mimo swoich poglądów konserwatywnych. Niejednokrotnie włączają się w działania WOŚP. W tym roku podchodzę z dużym dystansem. - mówi Szałabawka.
W tym roku hasłem WOŚP są "Płuca po Pandemii".
- Zaskoczony Jestem kwotą, natomiast cieszę się, bo zasila na na pewno szczytny cel jeszcze kilka godzin licytacji zostało, więc zachęcam wszystkich. - zauważa Jaskulski.
Jarosław Rzepa poseł Trzeciej Drogi również będzie brał udział w licytacjach, bo jak mówi jest to wyjątkowa edycja WOŚP.
- To jest wyjątkowy finał, ponieważ po tylu latach rozłąki, takiego dwugłosu na temat Wielkiej Orkiestry, znowu gramy razem. Znowu są z nami policjanci, wojskowi, żołnierze. - mówi Rzepa.
Poseł PiS Artur Szałabawka powiedział, że do akcji WOŚP angażuje się wiele osób z dobrymi sercami, jednak uważa, że całe przedsięwzięcie jest mocno upolitycznione.
- Ja mimo swoich poglądów konserwatywnych. Niejednokrotnie włączają się w działania WOŚP. W tym roku podchodzę z dużym dystansem. - mówi Szałabawka.
W tym roku hasłem WOŚP są "Płuca po Pandemii".

Radio Szczecin