Na szczecińskiej Łasztowni nie brakuje wolontariuszy WOŚP. Pod Morskim Centrum Nauki kwestujących wspiera Marszałek Województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Jak mówi, gra on z orkiestrą od samego początku.
- Byłem wtedy dość młodym człowiekiem. Grałem wtedy na gitarze, więc co roku grywaliśmy koncerty na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Po latach już no już stałem się wolontariuszem, trochę w innym stylu. Teraz jako osoba publiczna bardzo się cieszę, że już od 14 lat jako marszałek mogę wspierać i organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, i wiele różnych aukcji charytatywnych, i wiele sztabów, które wspieramy. - mówi Geblewicz.
Olgierd Geblewicz bierze również udział w licytacjach WOŚP. Zwycięzca będzie mógł pełnić obowiązki marszałka przez jeden dzień.
Olgierd Geblewicz bierze również udział w licytacjach WOŚP. Zwycięzca będzie mógł pełnić obowiązki marszałka przez jeden dzień.

Radio Szczecin