Pierwszy dzień szkoły po feriach a lekcje przerwano. Tak było dziś w szczecińskiej Szkole Podstawowej nr 47 przy ul. Jagiellońskiej.
To dlatego, że po południu, podczas lekcji, jeden z uczniów rozpylił w klasie nieznaną substancję. Zajęcia przerwano, ewakuowano uczniów, wszyscy wyszli przed szkołę. Na miejsce przyjechali strażacy, w tym specjalna jednostka rozpoznania chemicznego. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Nie udało się ustalić o jaką substancję chodzi. Teraz sprawę wyjaśni policja
Nie udało się ustalić o jaką substancję chodzi. Teraz sprawę wyjaśni policja

Radio Szczecin