Kłótnia doprowadziła do zniszczenia telewizora. Do zdarzenia doszło w jednej z pralni na szczecińskim Niebuszewie.
46-latek zdenerwował się na swoją partnerkę i ze złości zniszczył zawieszony tam telewizor. Został zatrzymany przez szczecińskich policjantów. Mężczyzna nie pamięta dokładnie o co poszło, ale wie, że był bardzo zdenerwowany, dlatego z tej złości zerwał wiszący tam telewizor.
Okazało się, że to nie koniec jego kłopotów. Podczas wykonywanych czynności wywiadowcy znaleźli przy nim marihuanę i amfetaminę.
Okazało się, że to nie koniec jego kłopotów. Podczas wykonywanych czynności wywiadowcy znaleźli przy nim marihuanę i amfetaminę.

Radio Szczecin