Groził sąsiadce i miał przy sobie narkotyki - teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Szczecińscy policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę.
Do zdarzenia doszło na jednym z podwórek i w oficynie kamienicy. W trakcie interwencji okazało się, że zatrzymany posiadał przy sobie nielegalne środki odurzające, co stanowić będzie dodatkowy zarzut wobec mężczyzny.
Z uwagi na jego stan psychiczny oraz obecność niebezpiecznych substancji, agresor został przetransportowany do szpitala pod specjalistyczną opiekę.
Z uwagi na jego stan psychiczny oraz obecność niebezpiecznych substancji, agresor został przetransportowany do szpitala pod specjalistyczną opiekę.

Radio Szczecin