Przekroczył prędkość, miał podrobione prawo jazdy i narobił koledze kłopotów. Kierowcę zatrzymała szczecińska policja. Do zdarzenia doszło w weekend.
Podczas rutynowej kontroli policjanci zatrzymali kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 22 km/h. Miał też nieważne prawo jazdy.
Wtedy zatrzymany kierowca na pomoc wezwał kolegę, który miał zabezpieczyć samochód. Jak się okazało ten miał podrobione prawo jazdy. Wtedy zatrzymany kierowca przyznał się, że i jego dokument był podrobiony.
Mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem za posługiwanie się podrobionymi dokumentami, a kierowca dodatkowo za przekroczenie prędkości.
Wtedy zatrzymany kierowca na pomoc wezwał kolegę, który miał zabezpieczyć samochód. Jak się okazało ten miał podrobione prawo jazdy. Wtedy zatrzymany kierowca przyznał się, że i jego dokument był podrobiony.
Mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem za posługiwanie się podrobionymi dokumentami, a kierowca dodatkowo za przekroczenie prędkości.

Radio Szczecin