Dobra wiadomość dla pasażerów szczecińskiej komunikacji miejskiej. Autobus linii nr 87 od poniedziałku wraca na aleję Wojska Polskiego.
Również od poniedziałku Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego uruchamia nowy przystanek tramwajowo-autobusowy na placu Zwycięstwa. Będzie obsługiwał cztery linie tramwajowe, cztery linie autobusowe dzienne i trzy linie autobusowe nocne. Z nowego przystanku skorzystają pasażerowie jadący w stronę placu Kościuszki czy też w kierunku pl. Szarych Szeregów.

Radio Szczecin