Uciekał przed policją, był pod wpływem narkotyków i w ogóle nie powinien siadać za kierownicą. To mężczyzna, którego zatrzymała szczecińska drogówka.
Kierowca nie zatrzymał się do kontroli, a na widok policyjnych świateł - dodał gazu. W czasie pościgu dwa radiowozy zostały uszkodzone, ale w końcu 45-latka udało się złapać.
Jak się okazało, mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a narkotesty dały wynik pozytywny. Trafił już do aresztu na trzy miesiące. O karze dla niego zdecyduje sąd.
Jak się okazało, mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a narkotesty dały wynik pozytywny. Trafił już do aresztu na trzy miesiące. O karze dla niego zdecyduje sąd.

Radio Szczecin