Tramwajowa "ósemka" w Szczecinie wraca do codziennych kursów.
Po cięciach sprzed kilku miesięcy, kiedy Tramwaje Szczecińskie borykały się z problemami kadrowymi, udało się ponownie zorganizować kursy na tej linii, przez wszystkie dni tygodnia i to nie tylko w godzinach szczytu.
Od września te tramwaje kursowały jedynie w dni powszednie, właśnie przede wszystkim ze względu na brak motorniczych. Od dłuższego czasu jednak trwa intensywny nabór na te stanowiska i sytuacja powoli wraca do normy. Zmiany w rozkładzie wchodzą w życie dzisiaj.
Od września te tramwaje kursowały jedynie w dni powszednie, właśnie przede wszystkim ze względu na brak motorniczych. Od dłuższego czasu jednak trwa intensywny nabór na te stanowiska i sytuacja powoli wraca do normy. Zmiany w rozkładzie wchodzą w życie dzisiaj.

Radio Szczecin