Stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w krawężnik. Jak się okazało, 45-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Policjanci ze Szczecina dostali wezwanie do kolizji w al. Niepodległości. Zastali tam uszkodzone auto i jego kierowcę.
Mężczyzna nie tylko był pijany - nie miał też ważnego prawa jazdy. Został zatrzymany, odpowie teraz przed sądem - grozi mu grzywna, ograniczenie wolności, a nawet do dwóch lat więzienia.
Mężczyzna nie tylko był pijany - nie miał też ważnego prawa jazdy. Został zatrzymany, odpowie teraz przed sądem - grozi mu grzywna, ograniczenie wolności, a nawet do dwóch lat więzienia.

Radio Szczecin