Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Dziś otwarcie Centrum Edukacji Ekologicznej nad jeziorem Szmaragdowym. Z tej okazji przygotowano piknik rodzinny połączony ze zwiedzaniem wyremontowanego zajazdu.
Oprócz tego odbędzie się gra terenowa wokół jeziora. Trzeba jednak uważać na ropuchy, które mają teraz okres lęgowy. Aby nie rozjeżdżać migrujących płazów, ani dziś, ani przez najbliższe parę tygodni nie można parkować na górnym parkingu wzdłuż ulicy Kopalnianej - mówi Joanna Wojtach, rzeczniczka szczecińskiej Straży Miejskiej.

- Przygotowaliśmy więcej patroli, będziemy już na samym dole ulicy Kopalnianej informować, że zapraszamy na imprezę, ale samochód najlepiej zostawić w domu, nie należy wjeżdżać na górny parking. Oszczędźmy ulice Kopalnianą, czyli trasę migracji ropuchy - podkreśla Wojtach.

Wydarzenia nad jeziorem Szmaragdowym potrwają od 12:00 do 16:00.
Aby nie rozjeżdżać migrujących płazów, ani dziś, ani przez najbliższe parę tygodni nie można parkować na górnym parkingu wzdłuż ulicy Kopalnianej - mówi Joanna Wojtach, rzeczniczka szczecińskiej Straży Miejskiej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty