Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Sukces zbiórki pieniędzy na dodatkowy transport dla młodych piłkarzy z domu dziecka. Chodzi o wychowanków szczecińskiego Centrum Opieki nad Dzieckiem, którzy w weekend - właśnie dzięki wsparciu - pojadą na mistrzostwa Polski do Warszawy.
Kilka dni temu informowaliśmy na antenie Radia Szczecin o trudnej sytuacji finansowej zawodników trenujących na co dzień w klubie UKS Sternik. I dzięki naszej interwencji - udało się.

Dwa busy na wyjazd do Warszawy zapewniło im Centrum Opieki nad Dzieckiem. Potrzebny był trzeci.

- Dzięki mobilizacji i pomocy mieszkańców regionu, w ekspresowym tempie zorganizowany został dodatkowy transport i na zawody pojedzie więcej młodych piłkarzy - cieszy się Sławomir Kremer, wychowawca z Centrum Opieki nad Dzieckiem i trener UKS Sternik Szczecin. - Tyle osób chciało nam pomóc. Możemy zapewnić w Warszawie dodatkowe atrakcje dla dzieci typu jedzenie ekstra, dodatkowe coś fantastycznego dla nich. Naprawdę super. Chciałbym podziękować też stacji radiowej za pomoc i wsparcie. Wszystkim, którzy przyczyniają się do tego wyjazdu. Postaramy się wypaść jak najlepiej.

Drużynę piłkarską wsparła też była wychowanka szczecińskiego centrum opieki - przekazując klubowi znaczną kwotę. - Chce zostać anonimowa. Szkoda, bo chcielibyśmy ją zaprosić na jakieś uroczystości tutaj, bo bardzo fajnie, że byli wychowankowie chcą nas wspierać tzn. że kiedyś zrobiliśmy kawał fajnej pracy - dodaje Kremer.

Pomoc w przyszłych wyjazdach sportowych, koloniach i biwakach zaproponowała również szczecińska firma transportowa.

Kciuki za powodzenie młodych piłkarzy na Mistrzostwach Polski będzie można trzymać w weekend - mecze mają zaplanowane na sobotę i niedzielę.
Relacja Krzysztofa Cichockiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty