Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny - zapowiedź spotkania autorskiego

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Artystyczne studia podyplomowe, czyli najnowszy projekt Akademii Sztuki w Szczecinie. Uczelnia ruszyła z rekrutacją do Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń.
Zajęcia na kierunkach artystycznych poprowadzi nie tylko kadra uczelni, ale również specjaliści z całej Polski m.in. zajęcia z dubbingu poprowadzi znany głos Króla Juliana - Jarosław Boberek, a warsztaty teatralne - Dominika Ostałowska - aktorka znana chociażby z serialu "M jak Miłość".

- Przenosimy nauczanie sztuki i rzemiosła na inny, jeszcze bardziej praktyczny poziom - mówi prof. dr hab. Kamil Kuskowski, prorektor ds. studentów, rozwoju kadry i struktury organizacyjnej Akademii Sztuki w Szczecinie. - Ten pomysł jest też odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców Szczecina, regionu, ale też Polski, na studia podyplomowe, kursy i warsztaty profilowane w tych obszarach, w których nie prowadzimy do końca kształcenia kierunkowego czy specjalności i dajemy możliwość też kontynuowania i podnoszenia kwalifikacji.

Oferta ma zasięg ogólnopolski - podkreśla Anna Kornacka, prezeska Zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego. - Są zajęcia, które będą się odbywały w Gdańsku, w Warszawie, na deskach teatru, również oczywiście w Szczecinie, również w formie hybrydowej "on line", więc skala jest przeogromna. W planach mamy również stworzenie oferty anglojęzycznej i niemieckojęzycznej dla rynku, ogólnie mówiąc europejskiego.

Szczegóły dotyczące rekrutacji oraz kierunków można znaleźć tu.

Przenosimy nauczanie sztuki i rzemiosła na inny, jeszcze bardziej praktyczny poziom - mówi prof. dr hab. Kamil Kuskowski, prorektor ds. studentów, rozwoju kadry i struktury organizacyjnej Akademii Sztuki w Szczecinie.
Oferta ma zasięg ogólnopolski - podkreśla Anna Kornacka, prezeska Zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty