Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
My Hrabiny - zapowiedź spotkania autorskiego
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Źródło: lublin.eu
Źródło: lublin.eu
Jakie korzyści płyną z bycia oryginalnym w dorosłym życiu? O tym dyskutowali goście audycji "Radio Szczecin na Wieczór".
W Wałczu odbył się finał ogólnopolskiej akcji profilaktycznej pod hasłem: "Bądźmy Oryginalni".

To organizowane w całej Polsce spotkania z nastolatkami prowadzone przez psycholog Annę Zalewską i rapera młodego pokolenia Adamo Rudnika.

Artysta namawiał uczniów wałeckich szkół do bycia oryginalnym: - Kiedy już po takim spotkaniu, podczas akcji "Bądźmy oryginalni" przychodzą do mnie i już tak twarzą w twarz mówią: "Dziękuję za to spotkanie. Mam dużo problemów na głowie i nie wiedziałem jak sobie z nimi poradzić, a dzisiejsze spotkanie pokazało mi, że można wyjść z różnych kryzysów. A twoja historia tylko mnie w tym utwierdza".

Podczas spotkań przyjęliśmy definicję, że oryginalność jest byciem sobą - wyjaśnia Anna Zalewska, psycholog uczestnicząca w spotkaniach z młodzieżą: - Dzięki któremu łatwiej jest nam przejść przez trudne chwile. Choć mamy momenty zwątpienia i dużą potrzebę akceptacji ze strony otoczenia, to mając w sobie silnie zbudowane poczucie wartości, pomimo strachu i dyskomfortu, wybierzemy siebie, bo wiemy co jest dla nas najlepsze - podkreśla Zalewska.

Organizatorzy akcji "Bądźmy oryginalni" odwiedzili 12 polskich miast. W spotkaniach wzięło udział około czterech tysięcy młodych ludzi.
Artysta namawiał uczniów wałeckich szkół do bycia oryginalnym: - Kiedy już po takim spotkaniu, podczas akcji "Bądźmy oryginalni" przychodzą do mnie i już tak twarzą w twarz mówią: "Dziękuję za to spotkanie".
Podczas spotkań przyjęliśmy definicję, że oryginalność jest byciem sobą - wyjaśnia Anna Zalewska, psycholog uczestnicząca w spotkaniach z młodzieżą.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty