Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Fot. pixabay.com / S. Hermann & F. Richter (domena publiczna)
Fot. pixabay.com / S. Hermann & F. Richter (domena publiczna)
Korzystaj z kąpielisk strzeżonych i przestrzegaj ich regulaminu - przypomina Policja. "W okresie wakacji warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa nad wodą" - mówi Aleksandra Wasiak z Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie.
"Bardzo ważne, żebyśmy mieli świadomość, że będąc na tym kąpielisku strzeżonym, jest to miejsce naprawdę bezpieczne, tam jest ratownik, tam jest przede wszystkim jego wiedza merytoryczna, jeśli chodzi o ratownictwo i jeśli chodzi o aspekt medyczny. Jeśli cokolwiek złego się stanie, jest człowiek, który nam pomoże na miejscu i ma do tego sprzęt" - zaznaczyła. Policja dodaje, że skakanie w niedozwolonych miejscach grozi kalectwem, a korzystając z łódki, czy kajaka zakładajmy kapok.

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała listę dziesięciu kąpielisk i plaż, które warto odwiedzić. Są wśród nich między innymi Zalew Żyrardowski, Zalew na Borkach w Radomiu, kąpielisko Staw Górny w Pionkach i Park wodny Moczydło.
"W okresie wakacji warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa nad wodą" - mówi Aleksandra Wasiak z Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty