Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Od dziś można już korzystać z kąpieliska Dąbie. Przez ostatnie dwa tygodnie regularnie prowadzone były tam badania wody, które potwierdziły jej jakość.
W związku z tym od dzisiaj można się tam już swobodnie kąpać i korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji. Wstęp na kąpielisko jest biletowany.

Plaża czynna jest codziennie od 10 do 22, w tym cztery ostatnie godziny bezpłatnie, bez ochrony ratowniczej. Dla mieszkańców dostepne są także inne szczecińskie kąpieliska: Dziewoklicz, Głębokie oraz Arkonka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty