Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Przez całe wakacje budził słuchaczy Radia Szczecin, we wtorek mogli wysłuchać go na żywo. Mowa o audiobooku "Hrabiny przodem" złożonym z felietonów Anny Ołów-Wachowicz.
W radiowym studiu S1 pojawiła się aktorka Olga Adamska, czyli głos Hrabin oraz muzycy i autorka grafik do tomiku.

Opowiedzieli o powstawaniu słuchowiska i zaprezentowali jego fragmenty.

- Podobało mi się i koleżanka mnie zachęciła właśnie. Uznałam, że tutaj będzie ciekawe spotkanie i dowiem się czegoś ciekawego. Bardzo lubię czytać książki, także korzystam z audiobooków normalnie.

- Zawsze zachwyca mnie to, kiedy słowo napisane, które jest tak naprawdę dwuwymiarowe i płaskie, dostaje innych wymiarów. Pojawiają się emocje, głos, interpretacja aktorki - mówi autorka "Hrabin przodem" Anna Ołów-Wachowicz.

- Mam bardzo dużo ulubionych fragmentów, ponieważ umiem tych tekstów około 20 czy 30 na pamięć i mam taką zasadę od lat, że każdy tekst, na którym pracuję, staje się moim ulubionym - mówi aktorka Olga Adamska.

Audiobooka wciąż można słuchać na naszej stronie internetowej oraz przez platformę Spotify.

Edycja tekstu: Kamila Kozioł
Relacja Julii Nowickiej [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty