Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. facebook.com/HEVEN Natura Fight Szczecin-Binowo
Fot. facebook.com/HEVEN Natura Fight Szczecin-Binowo
Jezioro, las i sporty walki na łonie przyrody to idealna recepta na dobrze spędzony czas. W Binowie odbędzie się Heven Natura Fight Gala MMA.
Jak zapewnia organizator i uczestnik Gali Mariusz Stosio, program zawodów zawiera 17 walk w różnych stylach.

- Będzie kilka walk MMA, kilka walk boksu i jedna walka K1. I też będzie jedna walka zawodowa. Szczeciński zawodnik się będzie bił. Gala będzie urozmaicona sportowo - powiedział Stosio.

Heven Natura Fight Gala MMA Gala sportów walki rozpocznie się o godzinie 17 w Binowie. Kibiców czeka wiele emocji i niezapomniany klimat rywalizacji w otoczeniu lasu i wody. Gościem specjalnym sportowego święta będzie dwukrotny mistrz świata w boksie Krzysztof Głowacki.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Jak zapewnia organizator i uczestnik Gali Mariusz Stosio, program zawodów zawiera 17 walk w różnych stylach.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty