Radio SzczecinRadio Szczecin » Radio Szczecin poleca na weekend
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Grafika Radia Szczecin
Grafika Radia Szczecin
Polecamy na weekend:
Piątek 17 listopada

Willa Lentza w Szczecinie
Willa Francja - Anaïs Gaudemard, koncert, godz: 17:00

Anaïs Gaudemard to francuska harfistka, zdaniem ekspertów jedna z najlepszych na świecie. Specjaliści podkreślają, że jej muzykę cechuje niespotykana wrażliwość i bogactwo brzmienia. Ma na koncie m.in. Pierwszą Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie "Korony Ariadny" Murraya Schafera na Międzynarodowym Konkursie Harfowym w Izraelu, a także II Nagrodę i Nagrodę Münchener Kammerorchester Prize na Konkursie ARD w Monachium.

Teatr Kameralny w Szczecinie
Humor w poezji, spektakl, godz. 19:00

To przede wszystkim duża dawka dobrego humoru i śmiechu. Jak pisze sam autor: „Od dawna wiadomo, że śmiech to zdrowie, jego siła terapeutyczna jest nie do przecenienia. Zapraszamy na sesję terapeutyczną, godzinę dwadzieścia minut nie na kozetce, a na krześle, a kto chce może pokładać się ze śmiechu, a nawet położyć.”

Dom Kultury Krzemień w Szczecinie
Winyle Tour - Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, godz 19:00

Impreza ze scenicznymi legendami ma przede wszystkim pokazać, jak muzyka łączy pokolenia. To nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale też do wymiany doświadczeń, powspominania czy nawiązania nowych znajomości.

Dom Kultury XIII Muz w Szczecinie
Grzech obowiązkowy, spektakl, godz. 19:00

Spektakl „Teatru DWDW”, czyli „Don’t worry, don’t worry” („Nie martw się, nie martw”). Jak piszą organizatorzy, przedstawienie to „francuski teatr sprzeciwu społecznego”, który pokazuje, że „czasem to, co bliskie, wymaga ogromnego poświęcenia, żeby to osiągnąć.”

Sobota 18 listopada

Netto Arena w Szczecinie
Festiwal Roślin, godz. 08:00

To okazja, żeby kupić rośliny w okazyjnych cenach, najwyższej jakości, prosto od producentów. Będą też porady, sprzęt ogrodniczy, różnego rodzaju warsztaty i akcesoria. Imprezę można odwiedzać również w niedzielę.

Morskie Centrum Nauki w Szczecinie
MCN dla dzieci i rodziców, godz. 10:30

To najróżniejsze warsztaty i zajęcia przeznaczone dla najmłodszych i starszych, dowiecie się tam m.in. jakie cukry są w jabłku (weźcie jabłko), zrobicie łapacz snów czy świecącą sowę. Na zajęcia obowiązują zapisy. Szczegóły znajdziecie na stornie Morskiego Centrum Nauki: centrumnauki.eu.

The White Rabbit w Szczecinie
Turniej Open Steel Darta, godz. 17:00

Zawody odbędą się w formule: Grupy + Single KO lub Double Ko.
Organizatorzy zapraszają również początkujących, którzy chcieliby nauczyć się tej gry.

Inkubator Sektorów Kreatywnych w Szczecinie
V Międzynarodowy Festiwal Animowanych Dokumentów RISING OF LUSITANIA, godz: 17:00

Zobaczycie tutaj 54 produkcje z 79 krajów całego świata. Jak mówią organizatorzy, animowane dokumenty to wyjątkowe produkcje, bo łączą ze sobą pracę reporterską z nieograniczonymi możliwościami filmu animowanego. Wstęp jest bezpłatny.


Niedziela 19 listopada

Scena Antygrawitacji
O dwóch takich, co skroplili azot 2, godz: 11:00

Na spektakl zaprasza Teatr Kompania Marzeń. Głównymi bohaterami są profesorowie Karol Olszewski i Zygmunt Wróblewski. Uczeni przedstawią eksperymenty innych naukowców, m.in.: Eratostenesa, Galileusza, Newtona, czy Rutherforda. Wszystko podane z humorem i w formule przystępnej dla dzieci.

Gryfiński Dom Kultury
13. Jesienna Scena Tańca, godz. 18:00

Organizatorzy zapraszają w ramach Festiwalu na spektakl Dominika Więcka "Cafe Muller", a także przedstawienie "deKARBONIZACJA" w reżyserii Olesji Nezhywej, w którym występuje m.in. Eliza Hołubowska. Będzie można też zobaczyć wystawę fotograficzną, a także film o tematyce tańca autorstwa studenta Akademii Sztuki w Szczecinie Miłosza Nawrotka.

Dom Kultury Krzemień w Szczecinie
Luxtorpeda - Robaczywa Trasa 2023, godz. 19:00

Usłyszycie tu zarówno najbardziej popularne utwory zespołu, jak i nowsze utwory, a muzycy zapowiadają, że specjalnie na tę okazję przygotowali niespodzianki.

Goleniowski Dom Kultury
Spektakl Czekoladki, godz. 17:00

To stworzona od podstaw komedia z dreszczykiem autorstwa i w wykonaniu Klubu Seniora „Złota Jesień”. To właśnie jego członkowie przygotowali scenariusz, scenografię, występują w głównych rolach, a także zajęli się reżyserią. Wstęp jest bezpłatny.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty