Radio SzczecinRadio Szczecin » Radio Szczecin poleca na weekend
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Grafika Radia Szczecin
Grafika Radia Szczecin
Polecamy na weekend:
Piątek 1 marca

Kino-premiera
DIUNA-cześć 2

Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Kościół Garnizonowy pw. św. Wojciecha w Szczecinie
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Szczecinie
godz. 18:00

Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Szczecin zaprasza na uroczystą mszę św. w Kościele Garnizonowym oraz złożenie kwiatów pod tablicą Narodowych Sił Zbrojnych. Po mszy świętej o godz. 19.00 - rozpocznie się uroczysty koncert Orkiestry Wojskowej ze Szczecina.

Teatr Polski-Scena im. Jana Banuchy
Komedianci-godz. 19:00

To swoisty „teatr w teatrze” oraz pretekst do refleksji na temat znaczenia sztuki w życiu człowieka: „Teatr nie jest po to, by opowiadać o tym, co zdarzyło się naprawdę. O tym, co zdarzyło się naprawdę opowie najlepiej samo wydarzenie. Teatr jest po to, aby opowiedzieć prawdę o teatrze, o możliwościach człowieka, który stworzył teatr, który ten teatr ciągle tworzy i zmienia, który żyje w teatrze, dla teatru, z powodu teatru” – rozważa jedna z postaci spektaklu.

Teatr Współczesny-Scena Nowe Sytuacje
Powiem Ci jutro-godz. 19:00

Przy wschodniej granicy Europy znaleziono ranne stworzenie, od którego stanu zależy bezpieczeństwo zachodniego świata. Próbuje się za wszelką cenę je uratować. Jednocześnie rozpoczyna się śledztwo, którego celem jest odkrycie, co doprowadziło do krytycznego stanu stwora.

Teatr Mały
Pocałunek-godz. 19:00

Dwoje nieznajomych spotyka się przypadkiem na górskim szlaku. Oboje są na życiowym rozdrożu. On, niegdyś obiecujący komik, dziś pracuje w parku rekreacyjnym w przebraniu misia, ona – poważna, dawniej lokalna piękność, teraz czeka na ważne wyniki badań. Czy tytułowy pocałunek może połączyć ich na zawsze?

13 MUZ
Celtic Fusion-Jig Reel Maniacs- godz. 19:00

Formacja z trzydziestoczteroletnim stażem, inspirująca się muzyką irlandzką i szkocką, łącząca tradycyjne celtyckie nuty ze zróżnicowanymi aranżacjami, nawiązującymi do wielu trendów muzycznych; grupa instrumentalistów, która świadomie i z doświadczeniem, prezentuje różnorodne i ciekawe brzmienia, oparte na bogatym instrumentarium.

Kosmos
SOKOŁOWSKI i Lui Gawrońska- godz. 19:00

Krzysiek Sokołowski znany jako wokalista Nocnego Kochanka ukazuje słuchaczom swoje ukrywane dotychczas oblicze. Debiutancki album pod tytułem "Taki jak ja" jest początkiem solowej działalności pod szyldem SOKOŁOWSKI. LUI Gawrońska śpiewa, gra na gitarze, ukulele, pianinie.

Pinokio
LATINO NIGHT-godz. 22:00

Muzyka latynoamerykańska

Sobota 2 marca

Event Arena
BAMBOLINO - widowisko dla dzieci-godz. 13:00 i 15:30

• cyrkowe pingwiny
• ciekawskie strusie
• czarujący klauni i magicy
• oraz gwiazda naszej areny: wyjątkowy orangutan Gosha
BAMBOLINO – jedyny na świecie cyrk szczęśliwych zwierząt! Dlaczego szczęśliwych? Bo w tym cyrku NIE WYSTĘPUJĄ prawdziwe zwierzęta, ale przebrani za zwierzęta aktorzy.

Między wierszami kawiarnia-księgarnia w Szczecinie
„Felka i Miłek i fala pomyłek”, spotkanie autorskie, godz: 12:00
Felka nie może narzekać na nudę, codziennie jako reporterka ma nowe przygody, staje przed kolejnymi wyzwaniami. Zawsze wspiera ją jednak jej operator Miłek. Oboje muszą radzić sobie także z codziennymi problemami. Więcej o Felce i Miłku dowiecie się ze spotkania z autorką tej książki dla dzieci, szczecińską dziennikarką Natalią Madejską oraz ilustratorką Małgorzatą Matysiak.

Nowa Dekadencja
Cudowna terapia-godz. 17:00

Małżeński kryzys? Mamy na to Cudowną terapię! Leczą śmiechem, analizują kryzysy małżeńskie i mają najlepszego terapeutę na świecie. To przewrotna komedia terapeutyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje, a może i happy end?

Teatr Kameralny
Do trzech razy sztuka-godz. 18:00

Sztuka stawia przede wszystkim pytanie o moralność i etyczne zasady postępowania. Można pokusić się nawet o nazwanie tej próby odtworzenia ludzkich relacji w przyjaźni, alegorią o niezmiennej, ludzkiej naiwności.

Teatr Polski-Scena Kameralna
Gość-inność-godz. 19:00

Samir, ścigany przez policję imigracyjną Syryjczyk, jakimś trafem ląduje w salonie Heńka i Baśki. Zrządzeniem losu para emerytów ma w mieszkaniu pokój gościnny - od lat stoi pusty, bo Baśka łudzi się, że jej zaginiony syn kiedyś jeszcze wróci. Pojawienie się Samira wprowadza ruch do skostniałego związku i ostatecznie, dzięki młodemu chłopakowi, odradza się uczucie i zainteresowanie między dwojgiem starych ludzi.

Opera na Zamku
Dokręcanie śruby-godz. 19:00

Najbardziej niepokojąca opera XX wieku. Pełen napięcia thriller operowy i gotycka opowieść oparta na noweli Henry'ego Jamesa. Akcja toczy się w kryjącym ponure tajemnice domu, w wiktoriańskiej Anglii. Kolejne wydarzenia i muzyka niczym śruba wkręcają widzów coraz głębiej w poczucie niepewności i strachu.

Kosmos
Sorry Boys-"Dzień Dobry, Moje Kochanie"-godz. 19:00

Zabrzmią utwory z dwóch ostatnich albumów: „Renesans” i „Moje serce w Warszawie”, ale „Absolutnie, absolutnie” nie zabraknie także największych przebojów Sorry Boys!
Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie, który udanie łączy popowe kompozycje z alternatywnymi wpływami.

Centrum Kultury Krzywy Gryf
Trasa na dobicie-Hamulec & TBA-godz. 19:00

Hamulec to grupa czterech nieokrzesanych chłopaków z okolic Katowic grająca Thrash-Punk. Inspirują się brzmieniem takich zespołów jak Metallica, Slayer, Dezerter i Acid Drinkers. Grają muzykę taką jakiej im brakuje: szybką, głośną i z uderzeniem!

Lodowisko Szczecin, ul. Botaniczna 35
Lodowisko Rock Out-koncert na łyżwach- godz. 19:30

To wydarzenie, jakiego w Szczecinie jeszcze nie było! Skorzystaj z szansy na jazdę na łyżwach w rytm muzyki na żywo lokalnych zespołów, otoczonych magiczną atmosferą naszego lodowiska przekształconego w miejsce koncertowe.
Zagra ODC Punkrock Band.

Jazzment Klub
Jose Torres Trio-godz. 20:00

Swój najnowszy projekt muzyczny Jose Torres tworzą z wrocławską wokalistką Bianką Urbanowską.

Kino-premiera
Tylko nie TY

Bea i Ben wyglądają na idealną parę, ale po niesamowitej pierwszej randce wydarza się coś, co sprawia, że ich ognista atrakcja staje się lodowato zimna - aż do momentu, gdy niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii. Robią więc to, co zrobiłoby dwoje dorosłych: udają, że są parą.

Niedziela 3 marca

Kino-Premiera
Strefa interesów-dramat

Komendant obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau Rudolf Höss i jego żona Hedwig próbują ułożyć sobie rodzinne życie w domu z ogrodem, który znajduje się tuż obok obozu.

Jezioro Głębokie
Gryfusowe Morsowanie-godz. 9:00

Wspólne gryfusowe morsowanie w jeziorze Głębokie. Start na plaży Kąpieliska Głębokie w niedzielę o godz. 9:00.

OFF Marina
Szczeciński Bazar Smakoszy-godz. 10:00

Będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami czy piwami oraz inną żywnością sezonową. Zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo, przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery oraz wiele, wiele innych.

Park Stefana Batorego-Stargard
Tropem Wilczym - Bieg PAMIĘCI Żołnierzy Wyklętych-godz. 10:00

W planach są 2 biegi główne – na 5 km i 1963 m. To opcja dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 13 lat. Najmłodsze dzieci będą miały do wyboru dwa krótsze dystanse – 963 m i 196,3 m. OSiR jak zwykle szykuje też niespodzianki dla startujących. Najlepsi dostaną także pamiątkowe statuetki.

Nowa Dekadencja
Klimakterium ... i już-godz. 15:00

Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany. Jedne bohaterki chcą się poddać zastępczej terapii hormonalnej, inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych.

Teatr Polski
Gramy dla Dymka | Spektakl "Chopcy z Roosevelta"- godz. 16:00

Robert Dymkowski „Dymek” wymaga kosztownej terapii. Były napastnik m.in takich klubów jak Pogoń Szczecin, Widzew Łódź czy Arka Gdynia walczy z ciężką chorobą. ALS/SLA czyli stwardnienie zanikowe boczne to to, na co nikt nie jest gotowy. Robert potrzebuje wsparcia, które pozwoli mu spowolnić rozwój choroby. Spektakl o „złotych latach” Górnika Zabrze jest pomyślany jako lokalna opowieść, z której legniccy twórcy zaproszeni do Teatru Nowego w Zabrzu są dobrze znani. Historia drużyny przełoży się w sposób naturalny na ludzi, którzy ją tworzyli i na miasto, w którym się rozgrywała.

Dom Kultury "Krzemień"
ShataQS–"Pokochać swoją drogę”-godz. 18:00

To głęboka refleksja nad własną podróżą, drogą, którą się przeszło i drogą, którą się idzie. Nie zawsze jest ona dla nas wygodna, nie zawsze taka jaką chcielibyśmy by była. Czasem to, co budujemy, rozsypuje się w pył, czasem to, na czym nam zależy, oddala się od nas, a to czego nie chcemy – lgnie i klei się do nas. Wykonujemy wiele pracy, walczymy z przeciwnościami losu, czasem trzymamy się kurczowo starego, a czasem na siłę próbujemy coś zmienić, by w pewnej chwili odkryć, a następnie zrozumieć, że to, co nam jest przeznaczone, przybywa do nas w swoim własnym czasie, w swojej własnej oryginalnej formie, na własnych warunkach i płynie własnym rytmem, tempem oraz bywa inne od tego, co wypatrujemy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty