Schody do nieba
Radio SzczecinRadio Szczecin » Schody do nieba
źródło: www.facebook.com/Skajdog
źródło: www.facebook.com/Skajdog
Pies to przydomek Tomasza Bachorza znanego m.in. z zespołu Zespół Dodna. Porozmawiamy oczywiście o tej grupie. Jej początkach, teraźniejszości oraz przyszłości. Zatrzymamy się również przy solowej płycie Tomka firmowanej nazwą Skajdog. Jeśli ktoś z państwa uczęszczał lata temu do LO VII, to będzie także kilka wspomnień o tym miejscu. Zapraszam po 23.00.Mysen, fot. Piotr Rokicki
Mysen, fot. Piotr Rokicki
Bo to ostatnia środa miesiąca. Tym razem w naszym studiu koncertowym i studiu radiowym pojawią się panowie z zespołu Mysen. Przygotowane przez nich trzy utwory usłyszymy w postaci jednego seta. Zapraszam po 23.00.
Yanika i Szymon, fot. Ola Bodnaruś
Yanika i Szymon, fot. Ola Bodnaruś
Tym razem nasze studio odwiedzą Magdalena "Yanika" Grzymkowska i Szymon Justyński. To artyści związani ze Szczecinem, którzy miesiąc temu wydali debiutancką EP-kę "Tough Lovin' ". A na niej muzyka, która ociepli szaro-mokro-chłodną sytuację za oknem. Zapraszam po 23.00.


1234567
Nude Disintegrating Parachutist Woman - BUDGIE
Funny Girl - FATHER JOHN MISTY
Śnię - MAS

Wieczorna płyta:
Inversion - QUICKSAND
Lightning Field - QUICKSAND
Yanika i Szymon, fot. Ola Bodnaruś
Yanika i Szymon, fot. Ola Bodnaruś
Spotkanie z Magdaleną Grzymkowską (Yaniką) i Szymonem Justyńskim. Rozmawiamy o ich pierwszej EP-ce zatytułowanej "Tough Lovin'".1 - Jesteście jednym z tych zespołów, które po wielu, wielu latach nieobecności wracają na scenę. Żeby wspomnieć choć Sex Pistols, którzy koncertują teraz całkiem regularnie... O! Nie wiedziałem o tym! Wiem, że Steve Jones prowadzi audycję radiową w LA. Nie wiem czy ty o tym wiesz? 103.1 FM. Nazywa się „Szafa Grająca Jonesa”. Prowadzi tę audycję od 2-3 lat i jest naprawdę bardzo dobra. Ale nie wiedziałem, że grają koncerty. 2 - Obecnie grają m.in. na dużych letnich festiwalach. Jeden z nich odbędzie się w Polsce na początku lipca. Ich zejście się jest zatem sprawą międzynarodowa. Dalej mamy takie zespoły jak Pink Floyd, Led Zeppelin i The Police. Ba! Nawet My Bloody Valentine będą znowu koncertować. Wy wracacie z nowym 3 materiałem po wielu, wielu latach... Powiedz, jak to jest z tymi powrotami po latach? Co się za nimi kryje? Na pewno pieniądze, bo to przecież wasza praca, ale co jeszcze?