Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński od zwycięstwa rozpoczęli rozgrywki o mistrzostwo II ligi. Fot. Marek Synowiecki [Radio Szczecin]
Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński od zwycięstwa rozpoczęli rozgrywki o mistrzostwo II ligi. Fot. Marek Synowiecki [Radio Szczecin]
Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński od zwycięstwa rozpoczęli rozgrywki o mistrzostwo II ligi.
Beniaminek w inauguracyjnym meczu wygrał z Górnikiem Wałbrzych 2:0. Bramki dla stargardzian zdobyli Rafał Gutowski i Robert Gajda z rzutu karnego. W kolejnym pojedynku za tydzień Błękitni zmierzą się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty