Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Przyjmująca Chemika - Anna Werblińska, która z powodów zdrowotnych w tym roku nie grała jeszcze w reprezentacji kraju. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Przyjmująca Chemika - Anna Werblińska, która z powodów zdrowotnych w tym roku nie grała jeszcze w reprezentacji kraju. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Dwie siatkarki Chemika Police znalazły się w szerokim składzie polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Europy, które we wrześniu odbędą się w Niemczech i Szwajcarii.
We wtorek trener kadry - Piotr Makowski ogłosił listę 22 zawodniczek, które będą przygotowywać się do tej imprezy.

Powołanie do kadry otrzymały Anna Grejman oraz przyjmująca Chemika - Anna Werblińska, która z powodów zdrowotnych w tym roku nie grała jeszcze w reprezentacji kraju.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty