Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Czwarty zespół futsalowej ekstraklasy pozyskał czterech nowych piłkarzy. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Czwarty zespół futsalowej ekstraklasy pozyskał czterech nowych piłkarzy. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Czwarty zespół futsalowej ekstraklasy pozyskał czterech nowych piłkarzy.
W popularnej zero-czwórce grać będą reprezentanci Polski do lat 21: Mateusz Gepert i Marek Bugański oraz Mateusz Maćkiewicz i Ukrainiec - Oleksandr Szamotij. Do kadry trenera Gerarda Juszczaka włączeni zostali także dwaj młodzi futsaliści: Piotr Sochański i Kacper Zieliński, którzy już trenowali z pierwszym zespołem.

Ze szczecińskiej Pogoni - po dwóch latach gry - odeszli natomiast Brazylijczycy: Douglas dos Santos i Ricardo, a także Maciej Wołoszyn.

Futsaliści Pogoni 04 rozegrali też pierwszy mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym. Szczecinianie przegrali w Gryficach z wicemistrzem Ukrainy Uraganem Ivano-Frankovs 1:5. Honorowego gola zdobył Michał Kubik.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty