My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Piłkarska reprezentacja Polski przegrała z Anglią w ostatnim meczu eliminacji Mistrzostw Świata 0:2.
Bramki dla gospodarzy na londyńskim Wembley zdobyli: Wayne Rooney - w 41. minucie meczu oraz Steven Gerrard w 88. minucie.

Dzięki temu zwycięstwu reprezentacja Anglii uplasowała się na pierwszym miejscu w grupie H i zagra na mundialu. Na drugim znalazła się Ukraina, która we wtorek wygrała z San Marino. Natomiast biało-czerwoni zajęli miejsce czwarte, gromadząc na swoim koncie 13 punktów.

Przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej odbędą się w Brazylii.

Jak informuje tvn 24, mecz z Anglią na Wembley był ostatnim spotkaniem, w którym Waldemar Fornalik prowadził reprezentację Polski. Na środę po południu prezes PZPN Zbigniew Boniek zwołał konferencję prasową.

Pod wodzą Fornalika Polacy odnotowali osiem zwycięstw, cztery remisy i sześć porażek. Mimo to selekcjoner nie chce odchodzić. - Ja się czuję na siłach i nieraz już mówiłem, że chcę dalej pracować z tym zespołem - zapewnia.
Materiał: Foto Olimpik/x-news