Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń nie zwalniają tempa w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Zawodnicy trenera Rafała Białego odnieśli piąte zwycięstwo w Superlidze, pokonując w sobotę Zagłębie Lubin 32:29.
Najskuteczniejszy zawodnik szczecińskiej siódemki i zdobywca ośmiu bramek w tym pojedynku, Wojciech Zydroń przyznał, że wygrana nie przyszła jednak łatwo. - Biorąc pod uwagę fakt, że nasi piłkarze zmagali się ostatnio z kontuzjami, to udało nam się pozbierać i pokazać charakter. Mecz nie był najlepszy, ale udało nam się wygrać.
W tabeli Superligi szczypiorniści Pogoni nadal zajmują trzecie miejsce. W ligowych rozgrywkach ze względu na mecze reprezentacji Polski nastąpi teraz trzytygodniowa przerwa.
W tabeli Superligi szczypiorniści Pogoni nadal zajmują trzecie miejsce. W ligowych rozgrywkach ze względu na mecze reprezentacji Polski nastąpi teraz trzytygodniowa przerwa.

Radio Szczecin