Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin od zwycięstwa
rozpoczęli w tym roku występy w Superlidze.
rozpoczęli w tym roku występy w Superlidze.
Szczecinianie w niedzielnym meczu pokonali na wyjeździe Gwardię Opole 29:23 (15:10).
Po tym sukcesie siódemka trenera Rafała Białego umocniła się na trzecim
miejscu w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Szczypiorniści Pogoni w kolejnym pojedynku w Superlidze za tydzień spotkają się w Szczecinie z Górnikiem Zabrze.
Po tym sukcesie siódemka trenera Rafała Białego umocniła się na trzecim
miejscu w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Szczypiorniści Pogoni w kolejnym pojedynku w Superlidze za tydzień spotkają się w Szczecinie z Górnikiem Zabrze.

Radio Szczecin