Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin od zwycięstwa rozpoczęli w tym roku występy w Superlidze. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin od zwycięstwa rozpoczęli w tym roku występy w Superlidze. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin od zwycięstwa
rozpoczęli w tym roku występy w Superlidze.
Szczecinianie w niedzielnym meczu pokonali na wyjeździe Gwardię Opole 29:23 (15:10).

Po tym sukcesie siódemka trenera Rafała Białego umocniła się na trzecim
miejscu w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Szczypiorniści Pogoni w kolejnym pojedynku w Superlidze za tydzień spotkają się w Szczecinie z Górnikiem Zabrze.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty