Młody kibic Borussii Dortmund wycofał oskarżenie o pobicie i przeprosił piłkarza Roberta Lewandowskiego - informuje tvn 24.
Dortmundzka policja wszczęła postępowanie przeciwko polskiemu napastnikowi dwa tygodnie temu. Zgłoszenie złożył 17-letni kibic BVB, który przekonywał, że został pobity przez Lewandowskiego tuż przed swoim domem.
"Jak tylko zobaczyłem, że to Lewandowski, pokazałem mu środkowy palec. Użył przeciwko mnie przemocy i zaczął uderzać pięściami, że prawie się przewróciłem" - relacjonował niemieckim tabloidom nastolatek, który był ponoć zły na to, że Polak po sezonie zamieni Dortmund na Monachium i przejdzie do Bayernu.
/Foto Olimpik/x-news
"Jak tylko zobaczyłem, że to Lewandowski, pokazałem mu środkowy palec. Użył przeciwko mnie przemocy i zaczął uderzać pięściami, że prawie się przewróciłem" - relacjonował niemieckim tabloidom nastolatek, który był ponoć zły na to, że Polak po sezonie zamieni Dortmund na Monachium i przejdzie do Bayernu.
/Foto Olimpik/x-news

Radio Szczecin