Koszykarki drużyny King Wilki Morskie Szczecin po wyleczeniu grypy powracają do rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Wilczyce zmierzą się w sobotę na wyjeździe z liderem Basket Ligi Kobiet, Wisłą Kraków.
Zdecydowanym faworytem pojedynku jest Biała Gwiazda, ale jak mówi kapitan szczecińskiej ekipy Klaudia Sosnowska, beniaminek będzie walczył o jak najlepszy wynik.
- Nie mamy nic do stracenia więc każda z nas może wyjść i pokazać się z jak najlepszej strony, pozytywnie zaskoczyć i mam nadzieję, że tak się stanie. Jesteśmy zespołem, który zostawia serce na boisku, będziemy walczyć jak zawsze - zapewnia Sosnowska.
Spotkanie Wisły z Wilczycami rozpocznie się o godzinie 15.30 w Krakowie.
Zdecydowanym faworytem pojedynku jest Biała Gwiazda, ale jak mówi kapitan szczecińskiej ekipy Klaudia Sosnowska, beniaminek będzie walczył o jak najlepszy wynik.
- Nie mamy nic do stracenia więc każda z nas może wyjść i pokazać się z jak najlepszej strony, pozytywnie zaskoczyć i mam nadzieję, że tak się stanie. Jesteśmy zespołem, który zostawia serce na boisku, będziemy walczyć jak zawsze - zapewnia Sosnowska.
Spotkanie Wisły z Wilczycami rozpocznie się o godzinie 15.30 w Krakowie.

Radio Szczecin