Trzy medale - dwa srebrne i jeden brązowy zdobyli lekkoatleci z Pomorza Zachodniego w halowych mistrzostwach Polski w Sopocie.
W hali Ergo Arena srebrne krążki wywalczyły panie. Paulina Kaczyńska z Pomorza Stargard Szczeciński w biegu na trzy tysiące metrów oraz Aleksandra Wiśnik ze szczecińskiego Ośrodka Skoku o Tyczce. Klubowy kolega Wiśnik, Przemysław Czerwiński zdobył brąz w rywalizacji tyczkarzy.

Radio Szczecin