Srebrny medal halowych Mistrzostw Świata osób niepełnosprawnych wywalczyła szczecinianka Jolanta Pawlak.
Zawodniczka Startu Szczecin w rywalizacji na ergometrze w Bostonie przegrała jedynie z Brazylijką Josiane Dias de Lima.
Blisko podium był także kolejny wioślarz Startu Szczecin, Michał Gadowski, który w kategorii open zajął czwarte miejsce.
Blisko podium był także kolejny wioślarz Startu Szczecin, Michał Gadowski, który w kategorii open zajął czwarte miejsce.

Radio Szczecin