Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Zawodniczka Startu Szczecin w rywalizacji na ergometrze w Bostonie przegrała jedynie z Brazylijką Josiane Dias de Lima.
Zawodniczka Startu Szczecin w rywalizacji na ergometrze w Bostonie przegrała jedynie z Brazylijką Josiane Dias de Lima.
Srebrny medal halowych Mistrzostw Świata osób niepełnosprawnych wywalczyła szczecinianka Jolanta Pawlak.
Zawodniczka Startu Szczecin w rywalizacji na ergometrze w Bostonie przegrała jedynie z Brazylijką Josiane Dias de Lima.

Blisko podium był także kolejny wioślarz Startu Szczecin, Michał Gadowski, który w kategorii open zajął czwarte miejsce.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty