Trwa seria porażek piłkarzy ręcznych drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń w Superlidze. Szczecinianie w przedostatnim meczu sezonu zasadniczego rozgrywek o mistrzostwo Polski przegrali w sobotę na wyjeździe ze Stalą Mielec 30:33.
Do przerwy był remis 16:16. To piąta z rzędu porażka naszych szczypiornistów, którzy w tabeli zajmują piąte miejsce. Za tydzień piłkarze ręczni Pogoni zmierzą się w Szczecinie z ostatnim w Superlidze KPR-em Legionowo.

Radio Szczecin