Halowi piłkarze Pogoni 04 przegrali z AZS Gdańsk 7:8 w kolejnym
meczu ekstraklasy futsalu.
meczu ekstraklasy futsalu.
Decydującego o porażce gola szczecinianie stracili niemal równo z końcową syreną, po strzale Dominika Depty, który wbił piłkę do pustej bramki.
Po piątkowej porażce szansę zero-czwórki na zdobycie tytułu mistrza Polski zmalały. Drużyna trenera Gerarda Juszczaka ma nadal punkt straty do prowadzącego Rekordu Bielsko-Biała. Bielszczanie swój ligowy pojedynek z AZS-em Katowice rozegrają w niedzielę. W przypadku zwycięstwa będą mieli cztery punkty przewagi nad Pogonią.
Do końca sezonu zostały trzy kolejki
Po piątkowej porażce szansę zero-czwórki na zdobycie tytułu mistrza Polski zmalały. Drużyna trenera Gerarda Juszczaka ma nadal punkt straty do prowadzącego Rekordu Bielsko-Biała. Bielszczanie swój ligowy pojedynek z AZS-em Katowice rozegrają w niedzielę. W przypadku zwycięstwa będą mieli cztery punkty przewagi nad Pogonią.
Do końca sezonu zostały trzy kolejki

Radio Szczecin