Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Szczecinianki, mimo ambitnej gry, przegrały na wyjeździe z Energą Toruń 58:62. Wilczyce zakończyły ligowe rozgrywki na szóstym miejscu w tabeli. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Szczecinianki, mimo ambitnej gry, przegrały na wyjeździe z Energą Toruń 58:62. Wilczyce zakończyły ligowe rozgrywki na szóstym miejscu w tabeli. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarki drużyny King Wilki Morskie Szczecin porażką pożegnały się z rozgrywkami Basket Ligi Kobiet.
Szczecinianki, mimo ambitnej gry, przegrały na wyjeździe z Energą Toruń 58:62. Wilczyce zakończyły ligowe rozgrywki na szóstym miejscu w tabeli.

Mecz w Toruniu był ostatnim występem szczecińskich koszykarek w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Po dwóch latach istnienia drużyna Wilczyc zostanie rozwiązana i nie przystąpi do gry w nowym sezonie.

Klub podjął taką decyzję, bo nie może liczyć na zwiększenie dotacji od miasta, brakuje też sponsorów, a na mecze nie przychodzi zbyt wielu kibiców.

Klub King Wilki Morskie Szczecin będzie miał tylko zespół mężczyzn, który obecnie występuje w 1 lidze koszykówki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty