Koszykarki drużyny King Wilki Morskie Szczecin porażką pożegnały się z rozgrywkami Basket Ligi Kobiet.
Szczecinianki, mimo ambitnej gry, przegrały na wyjeździe z Energą Toruń 58:62. Wilczyce zakończyły ligowe rozgrywki na szóstym miejscu w tabeli.
Mecz w Toruniu był ostatnim występem szczecińskich koszykarek w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Po dwóch latach istnienia drużyna Wilczyc zostanie rozwiązana i nie przystąpi do gry w nowym sezonie.
Klub podjął taką decyzję, bo nie może liczyć na zwiększenie dotacji od miasta, brakuje też sponsorów, a na mecze nie przychodzi zbyt wielu kibiców.
Klub King Wilki Morskie Szczecin będzie miał tylko zespół mężczyzn, który obecnie występuje w 1 lidze koszykówki.
Mecz w Toruniu był ostatnim występem szczecińskich koszykarek w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Po dwóch latach istnienia drużyna Wilczyc zostanie rozwiązana i nie przystąpi do gry w nowym sezonie.
Klub podjął taką decyzję, bo nie może liczyć na zwiększenie dotacji od miasta, brakuje też sponsorów, a na mecze nie przychodzi zbyt wielu kibiców.
Klub King Wilki Morskie Szczecin będzie miał tylko zespół mężczyzn, który obecnie występuje w 1 lidze koszykówki.

Radio Szczecin