Michał Kubik, Artur Jurczak i Marcin Mikołajewicz z Pogoni 04 Szczecin zostali powołani do reprezentacji Polski w futsalu na towarzyski dwumecz z Rumunią.
Selekcjoner kadry Andrea Bucciol będzie miał do swojej dyspozycji w sumie 14 piłkarzy.
Spotkania Polski z Rumunią odbędą się 23 i 24 kwietnia w Lublinie oraz Chełmie.
Spotkania Polski z Rumunią odbędą się 23 i 24 kwietnia w Lublinie oraz Chełmie.

Radio Szczecin