Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Szczecińska drużyna futbolu amerykańskiego Coguars pierwszy raz wystąpiła w I lidze i wygrała. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Szczecińska drużyna futbolu amerykańskiego Coguars pierwszy raz wystąpiła w I lidze i wygrała. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Szczecińska drużyna futbolu amerykańskiego Coguars pierwszy raz wystąpiła w I lidze i wygrała. W niedzielę w Tychach pokonała 18 do 7 tamtejsze Sokoły.
- Przeciwnik był bardzo trudny, ale udało nam się wygrać. Zwycięstwo jest efektem ciężkich przygotowań - ocenia trener Cougars Szczecin Michał Łukasik.

W następnym meczu w maju w Szczecinie Cougars zagrają z Bielawskimi Sowami. Wstęp na mecze Cougars jest wolny.

W Szczecinie są dwie drużyny futbolu amerykańskiego: Husaria i Coguars. Ta druga powstała w 2010 roku po rozłamie w Husarii.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty