Szczecińska drużyna futbolu amerykańskiego Coguars pierwszy raz wystąpiła w I lidze i wygrała. W niedzielę w Tychach pokonała 18 do 7 tamtejsze Sokoły.
- Przeciwnik był bardzo trudny, ale udało nam się wygrać. Zwycięstwo jest efektem ciężkich przygotowań - ocenia trener Cougars Szczecin Michał Łukasik.
W następnym meczu w maju w Szczecinie Cougars zagrają z Bielawskimi Sowami. Wstęp na mecze Cougars jest wolny.
W Szczecinie są dwie drużyny futbolu amerykańskiego: Husaria i Coguars. Ta druga powstała w 2010 roku po rozłamie w Husarii.
W następnym meczu w maju w Szczecinie Cougars zagrają z Bielawskimi Sowami. Wstęp na mecze Cougars jest wolny.
W Szczecinie są dwie drużyny futbolu amerykańskiego: Husaria i Coguars. Ta druga powstała w 2010 roku po rozłamie w Husarii.

Radio Szczecin