Po latach polskie tenisistki znów zagrają w elicie Sport 2014-04-20 19:19 Natalia Skawińska W barażu o Grupę Światową Pucharu Federacji Polska pokonała Hiszpanię 3:2. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum] To dzięki trzeciemu zwycięstwu Agnieszki Radwańskiej. Tym razem wygrała w deblu, w parze z Alicją Rosolską. W barażu o Grupę Światową Pucharu Federacji Polska pokonała Hiszpanię 3:2. Po raz ostatni Polki w elicie wystąpiły 20 lat temu. Dodaj komentarz