Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

To pierwsze zwycięstwo stargardzian w tym roku na własnym stadionie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
To pierwsze zwycięstwo stargardzian w tym roku na własnym stadionie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński zdobyli cenne trzy punkty w II lidze. Drużyna pokonała w sobotę Polonię Bytom 3:1 w 27. kolejce rozgrywek grupy zachodniej.
To pierwsze zwycięstwo stargardzian w tym roku na własnym stadionie. Po sobotnim sukcesie Błękitni mogą awansować nawet na siódme miejsce w tabeli. W kolejnym ligowym meczu piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński zmierzą się za tydzień na wyjeździe z MKS-em Kluczbork.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty