Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński zdobyli cenne trzy punkty w II lidze. Drużyna pokonała w sobotę Polonię Bytom 3:1 w 27. kolejce rozgrywek grupy zachodniej.
To pierwsze zwycięstwo stargardzian w tym roku na własnym stadionie. Po sobotnim sukcesie Błękitni mogą awansować nawet na siódme miejsce w tabeli. W kolejnym ligowym meczu piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński zmierzą się za tydzień na wyjeździe z MKS-em Kluczbork.

Radio Szczecin