Piłkarki ręczne Pogoni Baltica nie zagrają w finale Mistrzostw Polski. Szczecinianki w trzecim półfinałowym meczu przegrały na własnym parkiecie z MKS-em Selgros Lublin po dogrywce 34:38.
W regulaminowym czasie gry był remis 31:31.
Rywalizację play-off do trzech zwycięstw lublinianki wygrały 3:0 i to one walczyć będą o złoty medal z Zagłębiem Lubin. Szczypiornistki Pogoni Baltica Szczecin zagrają z Vistalem Gdynia o trzecie miejsce.
Brązowy medal Mistrzostw Polski zdobędzie zespół, który wygra trzy pojedynki. Pierwsze
starcie obu drużyn odbędzie się za tydzień w Gdyni.
Rywalizację play-off do trzech zwycięstw lublinianki wygrały 3:0 i to one walczyć będą o złoty medal z Zagłębiem Lubin. Szczypiornistki Pogoni Baltica Szczecin zagrają z Vistalem Gdynia o trzecie miejsce.
Brązowy medal Mistrzostw Polski zdobędzie zespół, który wygra trzy pojedynki. Pierwsze
starcie obu drużyn odbędzie się za tydzień w Gdyni.

Radio Szczecin