Siatkarze CSV Morza Bałtyk odnieśli pierwsze zwycięstwo w półfinałowym turnieju o mistrzostwo II ligi, odbywającym się w Wałbrzychu.
Szczecinianie po piątkowej porażce z Victorią Wałbrzych 0:3, w sobotę pokonali Olimpię Sulęcin 3:2.
Aby awansować do finałowego turnieju i walczyć o awans do I ligi siatkarze CSV Morza Bałtyk Szczecin muszą w niedzielę wygrać z Gwardią Wrocław, która w drugim sobotnim spotkaniu zawodów w Wałbrzychu przegrała z miejscową Victorią 0:3.
Aby awansować do finałowego turnieju i walczyć o awans do I ligi siatkarze CSV Morza Bałtyk Szczecin muszą w niedzielę wygrać z Gwardią Wrocław, która w drugim sobotnim spotkaniu zawodów w Wałbrzychu przegrała z miejscową Victorią 0:3.

Radio Szczecin