Przerwana seria zwycięstw piłkarzy Błękitnych Stargard Szczeciński w II lidze. Po trzech wygranych z rzędu meczach, stargardzianie zremisowali na własnym stadionie z UKP Zielona Góra 3:3 w 29. kolejce rozgrywek.
Co ciekawe, do przerwy zawodnicy trenera Krzysztofa Kapuścińskiego przegrywali 0:3, ale w drugiej połowie gospodarze doprowadzili do remisu.
W kolejnym ligowym pojedynku piłkarze Błękitnych zmierzą się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.
W kolejnym ligowym pojedynku piłkarze Błękitnych zmierzą się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

Radio Szczecin