Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Dwie zawodniczki Skorpiona Szczecin Sandra Brodacka i Natalia Holińska wystąpią w Mistrzostwach Europy w boksie kobiet, które w dniach od 31 maja do 7 czerwca odbędą się w Bukareszcie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Dwie zawodniczki Skorpiona Szczecin Sandra Brodacka i Natalia Holińska wystąpią w Mistrzostwach Europy w boksie kobiet, które w dniach od 31 maja do 7 czerwca odbędą się w Bukareszcie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Dwie zawodniczki Skorpiona Szczecin Sandra Brodacka i Natalia Holińska wystąpią w Mistrzostwach Europy w boksie kobiet, które w dniach od 31 maja do 7 czerwca odbędą się w Bukareszcie.
Trener naszej reprezentacji Paweł Pasiak powołał do kadry siedem pięściarek. Walcząca w kategorii 48 kilogramów 21-letnia Brodacka jest najmłodszą zawodniczką w biało-czerwonej ekipie. Holińska o medal w stolicy Rumunii powalczy w kategorii wagowej do 69 kilogramów.

Obecnie reprezentantki Polski szlifują formę na Mistrzostwa Europy w boksie podczas zgrupowania kadry we Władysławowie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty