Dwie zawodniczki Skorpiona Szczecin Sandra Brodacka i Natalia Holińska wystąpią w Mistrzostwach Europy w boksie kobiet, które w dniach od 31 maja do 7 czerwca odbędą się w Bukareszcie.
Trener naszej reprezentacji Paweł Pasiak powołał do kadry siedem pięściarek. Walcząca w kategorii 48 kilogramów 21-letnia Brodacka jest najmłodszą zawodniczką w biało-czerwonej ekipie. Holińska o medal w stolicy Rumunii powalczy w kategorii wagowej do 69 kilogramów.
Obecnie reprezentantki Polski szlifują formę na Mistrzostwa Europy w boksie podczas zgrupowania kadry we Władysławowie.
Obecnie reprezentantki Polski szlifują formę na Mistrzostwa Europy w boksie podczas zgrupowania kadry we Władysławowie.

Radio Szczecin