Biegiem lub marszem z kijkami do Nordic Walking - w ten sposób 11-kilometrową trasę między Siadłem Dolnym a Pargowem pokonali uczestnicy ćwierćmaratonu "Bielika".
W zawodach, które odbyły się w niedzielę, wzięło udział ponad trzysta osób.
- Moja rodzina wystawiła najlepszego zawodnika, czyli mnie - żartował jeden z uczestników. - Nie liczy się wynik. Ważny jest sam udział w biegu - dodał kolejny.
- Cieszymy się, że przy okazji takich imprez możemy prezentować to, co w naszej gminie jest najlepsze pod względem turystycznym - mówiła wójt gminy Kołbaskowo, Małgorzata Schwarz, która zorganizowała zawody.
Na zakończenie, na mecie, odbył się rodzinny piknik.
- Moja rodzina wystawiła najlepszego zawodnika, czyli mnie - żartował jeden z uczestników. - Nie liczy się wynik. Ważny jest sam udział w biegu - dodał kolejny.
- Cieszymy się, że przy okazji takich imprez możemy prezentować to, co w naszej gminie jest najlepsze pod względem turystycznym - mówiła wójt gminy Kołbaskowo, Małgorzata Schwarz, która zorganizowała zawody.
Na zakończenie, na mecie, odbył się rodzinny piknik.

Radio Szczecin