Piłkarze ręczni dziękują Polakom za doping. W sobotę w rewanżowym meczu eliminacji mistrzostw świata pokonali w Magdeburgu Niemców 29:28.
Dzięki temu awansowali do turnieju finałowego. - Pomogła atmosfera w hali - mówi Piotr Wyszomirski. - Dla sportowców ważna jest atmosfera. Słyszeliśmy Polaków, którzy przyjechali do Niemiec. Dziękujemy im.
Finały mistrzostw odbędą się w styczniu przyszłego roku w Katarze.
Fot. PGNiG/x-news
Finały mistrzostw odbędą się w styczniu przyszłego roku w Katarze.
Fot. PGNiG/x-news

Radio Szczecin