Badania wydolnościowe przechodzą piłkarze Pogoni Szczecin. Tak rozpoczęli przygotowania do rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Badania odbywają się w siłowni hotelu Radisson oraz w laboratorium Wydziału Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego. W niedzielę ciąg dalszy, a pierwszy trening na boisku - w poniedziałek.
27 czerwca piłkarze Pogoni pojadą na zgrupowanie do Gniewina gdzie rozegrają pięć spotkań sparingowych, w tym z mistrzem kraju Legią Warszawa oraz pierwszoligową Arką Gdynia.
Po powrocie, 8 lipca na stadionie przy ul. Twardowskiego w Szczecinie zmierzą się z Werderem Brema w towarzyskim meczu.
Rozgrywki ekstraklasy rozpoczną 18 lipca od wyjazdowego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
27 czerwca piłkarze Pogoni pojadą na zgrupowanie do Gniewina gdzie rozegrają pięć spotkań sparingowych, w tym z mistrzem kraju Legią Warszawa oraz pierwszoligową Arką Gdynia.
Po powrocie, 8 lipca na stadionie przy ul. Twardowskiego w Szczecinie zmierzą się z Werderem Brema w towarzyskim meczu.
Rozgrywki ekstraklasy rozpoczną 18 lipca od wyjazdowego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Radio Szczecin