W Wiedniu podczas europejskiej gali siatkówki rozlosowano dziś wieczorem grupy Ligi Mistrzyń.
Policzanki zmierzą się z rosyjskim Dinamem Kazań, azerskim Rabita Baku i Agelem Prostejov z Czech. Grupa A, w której znalazł się Chemik już została określona mianem "grupy śmierci".
Drugi polski zespół, Impel Wrocław trafił do grupy D.
Pierwsze mecze w listopadzie.
Drugi polski zespół, Impel Wrocław trafił do grupy D.
Pierwsze mecze w listopadzie.

Radio Szczecin