Osiem drużyn może nadal marzyć o tytule Mistrza Świata w piłce nożnej. O awans do strefy medalowej walczyć będą cztery reprezentacje z Europy, trzy z Ameryki Południowej i jedna z Ameryki Środkowej.
Honoru Starego Kontynentu w ćwierćfinale MŚ bronić będą: Francja, Niemcy, Holandia i Belgia.
Amerykę Południową reprezentować będą: Brazylia, Argentyna i Kolumbia, a Amerykę Środkową - Kostaryka, która po raz pierwszy zagra w ćwierćfinale mundialu.
W piątek piłkarze Francji zagrają z Niemcami, a Brazylia z Kolumbią. Natomiast w sobotę Argentyna zmierzy się z Belgią, a Holandia z Kostaryką.
Amerykę Południową reprezentować będą: Brazylia, Argentyna i Kolumbia, a Amerykę Środkową - Kostaryka, która po raz pierwszy zagra w ćwierćfinale mundialu.
W piątek piłkarze Francji zagrają z Niemcami, a Brazylia z Kolumbią. Natomiast w sobotę Argentyna zmierzy się z Belgią, a Holandia z Kostaryką.

Radio Szczecin