Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Piłkarze reprezentacji Niemiec od piątku są już w Rio de Janeiro. To właśnie w tym mieście podopieczni Joachima Loewa zmierzą się w niedzielę z "Albicelestes". Fot. SNTV/x-news
Piłkarze reprezentacji Niemiec od piątku są już w Rio de Janeiro. To właśnie w tym mieście podopieczni Joachima Loewa zmierzą się w niedzielę z "Albicelestes". Fot. SNTV/x-news
Informatycy z uniwersytetu w Berlinie obliczyli, że finał piłkarskich mistrzostw świata będzie wyrównany, ale większe szanse na zwycięstwo ma Argentyna - podaje Polska Agencja Prasowa.
Informatycy stworzyli specjalny program obliczeniowy. Pod uwagę wzięli m.in. "wartość rynkową" poszczególnych piłkarzy, ich wiek, a także fakt, że mundial odbywa się w Ameryce Południowej.

Algorytm jest na tyle dokładny, że prawidłowo wytypował prawie wszystkich zwycięzców w fazie grupowej. Pomylił się tylko co do Hiszpanii. Natomiast wszystkie drużyny, które dotarły do półfinału były od samego początku wskazywane przez symulator jako faworyci.

Piłkarze reprezentacji Niemiec od piątku są już w Rio de Janeiro. To właśnie w tym mieście podopieczni Joachima Loewa zmierzą się w niedzielę z "Albicelestes".

Zobacz nasz specjalny serwis mundialowy. Materiał: SNTV/x-news

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty